Otwarte Mistrzostwa Braniewa w Aquathlonie,

Mistrzostwa Polski Nauczycieli

1 km - pływanie, 5 km - bieg
BR Braniewo świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla Ciebie i Twojej firmy.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych przez Powiat Braniewski
Marionex
Patronat medialny
TV Braniewo 24
Zdobądź patent sternika motorowodnego!

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń uczestników - Aquathlon 2018

lp. Imię Nazwisko typ Klub Klasyfikacja dodatkowa
1 Piotr Śliwiak DA Gimpas Pasłęk MB,N
2 Małgorzata Tamkun-Pawłowska DA ETT Elbląg Triathlon Team -,N
3 Robert Różalski DA ETT -,-
4 Marcin Trudnowski DA GRUPA WODNA -,N
5 Łukasz Bogdański DA Thomson Reuters Triathlon Team -,-
6 Tomasz Wrzosek DA ETT -,-
7 Wojciech Kurek DA ETT Elbląg Triathlon Team -,-
8 Tomasz Lewandowski DA RCI Bydgoszcz -,-
9 Aleksander Durkiewicz DA - - - - - - - - - - - - MB,-
10 Łukasz Madajewski DA Tactical Bushido MB,-
11 Tomasz Wolski DA ZNP Zarząd Oddziału Chełmno -,N
12 Weronika Żbikowska DA MKS Truso Elbląg -,-
13 Julia Goc DA KTS IRONMAN -,-
14 Paweł Jasiuta DA -- brak danych -- MB,-
15 Daria Kowalewska DA -- brak danych -- -,-
16 Julia Domżalska DA MKS TRUSO -,-
17 Justyna Glaubert DA Open Balance GIT Elbląg -,N
18 Robert Glaubert DA Open Balance GIT Elbląg -,-
19 Weronika Glaubert DA MKS Truso Elbląg Triathlon -,-
20 Krzysztof Bazylczyk DA Open balance -,-
21 Kinga Lorek DA MKS TRUSO Elbląg -,-
22 leszek pulkowski DA niezrzeszony -,-
23 Franciszek Zmyślony DA MKS Truso Elbląg Triathlon -,-
24 Janusz Brzyski DA Open -,-
25 Patryk Sawicki DA Complexsports -,-
26 Iwona Nawrocka DA -- brak danych -- -,-
27 JAROSŁAW ZALEWSKI DA TEAM OPEN BALANCE GT -,-
28 Krzysztof Antoniak DA -- brak danych -- -,-
29 Aleksandra Pogorzelska DA -- brak danych -- -,-
30 Wojciech Pogorzelski DA -- brak danych -- -,-
31 Marek Mróz DA PASJA CZYNI WOLNYM -,-
32 Kinga Lorek DA MKS TRUSO -,-
33 Julia Domażalska DA MKS TRUSO -,-
34 Weronika Glaubert DA MKS TRUSO -,-
35 Zuzanna Żbikowska DA MKS TRUSO -,-
36 Tymoteusz Tołwiński DA MKS TRUSO -,-
37 Maciej Winczewski DA MKS TRUSO -,-
38 Piotr Liszewski DA MKS TRUSO -,-
39 Bogusław Tołwiński DA MKS TRUSO -,-
40 Michał Pluciński DA TMT -,-
41 Jarosław Suchocki DA -- brak danych -- MB,-
42 Sylwia Bięga DA Open Balance -,-
43 Krzysztof Maksymowicz DA UKS G8 Warszawa -,-

Mały Aquatlon i Fun Race 2018

lp. Imię Nazwisko typ Klub Klasyfikacja dodatkowa
1 Hanna Śliwiak MA SP3 -,-
2 Jan Śliwiak MA SP3 -,-
3 Joanna Żabkowska MA MKS "TRUSO" -,-
4 Maja Witkowska MA MKS "TRUSO" -,-
5 Łukasz Walentynowicz MA MKS "TRUSO" -,-
6 Szymon Rózalski MA MKS "TRUSO" -,-
7 Jakub Pogorzelski MA MKS "TRUSO" -,-
8 Marysia Mikłosz MA MKS "TRUSO" -,-
9 Mikołaj Mikulski MA MKS "TRUSO" -,-
10 Maciej Gnyp MA MKS "TRUSO" -,-
11 Julia Czaja MA MKS "TRUSO" -,-
12 Sabina Chrapan MA MKS -,-
13 Magdalena Bohdanowicz MA MKS TRUSO -,-
14 Zofia Pogorzelska MA -- brak danych -- -,-
15 Zuzanna Żbikowska MA MKS Truso Triathlon Elbląg -,-
16 Julia Pawłowska MA ETT Elbląg Triathlon Team -,-