Otwarte Mistrzostwa Braniewa w Aquathlonie,

Mistrzostwa Polski Nauczycieli

0,7 km - pływanie, 5,2 km - bieg
BR Braniewo świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla Ciebie i Twojej firmy.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych przez Powiat Braniewski
Patronat medialny
TV Braniewo 24
Zdobądź patent sternika motorowodnego!

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń uczestników - Aquathlon 2017

lp. Imię Nazwisko typ Klub Klasyfikacja dodatkowa
1 Jarosław Jaszczuk DA -- brak danych -- MB,-
2 Aleksander Durkiewicz DA -- brak danych -- MB,-
3 Piotr Śliwiak DA Gimpas Pasłęk -,N
4 Małgorzata Tamkun-Pawłowska DA -- brak danych -- -,N
5 Paweł Jasiuta DA -- brak danych -- MB,-
6 Michal Plucinski DA Toruń Multisport Team -,-
7 Dawid Tryba DA -- brak danych -- -,-
8 Tomasz Wolski DA ZNP Oddział Chełmno -,N
9 Grzegorz Arentewicz DA Torun Multisport Team -,-
10 Tomasz Lewandowski DA RWT w Bydgoszczy -,-
11 Piotr Różalski DA Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu -,N
12 Robert Różalski DA -- brak danych -- -,-
13 Wojciech Kurek DA -- brak danych -- -,-
14 ANDRZEJ KRAWIEC DA LKS ZANTYR SZTUM -,-
15 Julia Goc DA KTS IRONMAN -,-
16 robert puch DA -- brak danych -- -,-
17 Łukasz Bogdański DA ComplexSports -,-
18 Paweł Góraj DA TR Triathlon Club -,-
19 Marcin Trudnowski DA Grupa Wodna -,N
20 Jarosław Suchocki DA -- brak danych -- MB,-
21 Daria Kowalewska DA ComplexSports -,-
22 Damian Dobosik DA GRUPA WODNA -,-
23 Włodzimierz Lizak DA -- brak danych -- -,N
24 Grzegorz Otłowski DA Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team -,-
25 Rafał Stasiukiewicz DA gimnazjum 2 gdynia -,N
26 Aleksandra Różalska DA Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team -,N
27 Adam Ślęzak DA OSP POGRODZIE -,-
28 Kinga Lorek DA MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON -,-
29 Leszek Chałupa DA Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team -,-
30 Aleksandra Pogorzelska DA TEAM NOWINKA -,N
31 Wojciech Pogorzelski DA TEAM NOWINKA -,N
32 Franek Zmyślony DA MKS TRUSO Elbląg Triathlon -,-
33 Dariusz Sikora DA -- brak danych -- -,-
34 Tadeusz Sznaza DA El-aktywni -,-
35 Miłoszz Matusiak DA MKS Truso Elblag -,-
36 Jarosław Zalewski DA El-aktywny git team -,-
37 Weronika Glaubert DA MKS Truso Elbląg Triathlon -,-
38 WOJCIECH JABŁONOWSKI DA GIT TEM TRIATHLON EBLĄG -,-
39 Przemysław Siemieniuk DA STREFA RUCHU MULTISPORT -,N
40 Rafał Putkowski DA GIT Team Elbląg -,-
41 Janusz Brzyski DA El-aktywni -,-
42 Julia Domżalska DA MKS "TRUSO" Elblag -,-
43 Karol Kozak DA MKS TRUSO Elblag -,-
44 Mateusz Ściślak DA MKS "TRUSO" Elblag -,-
45 Tymoteusz Tołwiński DA MKS "TRUSO" Elblag -,-
46 Michał Winczewski DA MKS "TRUSO" Elblag -,-
47 Maciej Winczewski DA MKS "TRUSO" Elblag -,-
48 Bogusław Tołwiński DA OPEN BALANCE -,-
49 Krzysztof Bazylczyk DA GIT TEAM Elblag -,-
50 Weronika Żbikowska DA MKS "TRUSO" Elblag -,-
51 Adam Ślęzak DA OSP POGRODZIE -,-
52 Michał Wiśniewski DA NORPAK TEAM -,-
53 Łukasz Duks DA ALL OUT -,-
54 Piotr Tomaszewicz DA -- brak danych -- -,-
55 Tomasz Wrzosek DA -- brak danych -- -,-

Mały Aquatlon i Fun Race 2017

lp. Imię Nazwisko typ Klub Klasyfikacja dodatkowa
1 Hubert Walczak MA MKS TRUSO Elblag -,-
2 Szymon Różalski MA -- brak danych -- -,-
3 Marysia Mikłosz MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
4 Maciej Gnyp MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
5 Mikołaj Mikluski MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
6 Łukasz Walentynowicz MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
7 Joanna Żabowska MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
8 Maja Witkowska MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
9 Julia Czaja MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
10 Sabina Chrapan MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
11 Nikola Bando MA MKS "TRUSO" Elblag -,-
12 Zofia Głuchowska MA MKS -,-
13 Klaudia Wolanin MA STREFA RUCHU MULTISPORT -,-
14 Zuzanna Żbikowska MA MKS Truso Elbląg -,-
15 Zofia Pogorzelska FR TEAM NOWINKA -,-
16 Jakub Pogorzelski MA TEAM NOWINKA -,-
17 Leszek Chałupa FR Kadyny Folwark Triathlon Team -,-
18 Wojciech Puch MA -- brak danych -- -,-