Otwarte Mistrzostwa Braniewa w Aquathlonie,

Mistrzostwa Polski Nauczycieli

1 km - pływanie, 5 km - bieg
pozostało do startu
BR Braniewo świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla Ciebie i Twojej firmy.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych przez Powiat Braniewski
Marionex
Patronat medialny
Zdobądź patent sternika motorowodnego!

Lista zgłoszeń

Lista zgłoszeń uczestników - Aquathlon 2019

lp. Imię Nazwisko typ Klub Klasyfikacja dodatkowa
1 Piotr Śliwiak DA Gimpas Pasłęk -,N
2 Małgorzata Tamkun-Pawłowska DA ETT Elbląg Triathlon Team -,N
3 Tomasz Lewandowski DA RCI Bydgoszcz -,-
4 Arkadiusz Gawdzik DA A.M.G-BRANIEWO MB,-
5 Jakub Jabłoński DA Team Karaś Elbląg -,-
6 Aleksander Durkiewicz DA BRANIEWO MB,-
7 Marcin Trudnowski DA GRUPA WODNA -,N
8 Damian Sołtysiak DA -- brak danych -- -,N
9 Wojciech Janicki DA MTS Kwidzyn -,-
10 Michał Prusinowski DA -- brak danych -- -,-
11 Wojciech Pogorzelski DA TEAM NOWINKA -,N
12 Weronika Glaubert DA MKS Truso Elbląg Triathlon -,-
13 Zuzanna Żbikowska DA MKS TRUSO ELBLĄG -,-
14 Jacek Żbikowski DA MKS TRUSO ELBLĄG -,-
15 Maciej Winczewski DA MKS Truso Elbląg -,-
16 Kinga Lorek DA MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON -,-
17 Kamil Selwa DA Mks Truso Elblag -,-
18 WOJCIECH JABŁONOWSKI DA TEAM KARAŚ ELBLĄG -,-
19 Bogusław Tołwinski DA MKS TRUSO Elbląg -,N
20 Tymoteusz Tołwiński DA MKS TRUSO Elbląg -,-
21 Marcin Jaśkiewicz DA Mogilno Team -,N
22 Tomasz Lewandowski DA RCI Bydgoszcz -,-
23 Darek Brzeski DA Basen Braniewo MB,-
24 Beata Kwilosz DA -- brak danych -- MB,-
25 JAROAŁAW ZALEWSKI DA OPEN BALANCE -,-
26 Weronika Andryskowska DA -- brak danych -- MB,-

Mały Aquatlon i Fun Race 2019

lp. Imię Nazwisko typ Klub Klasyfikacja dodatkowa
1 Dominik Bazylczyk FR Mks Truso Elbląg -,-
2 Dominik Bazylczyk MA MKS TRUSO Elbląg -,-
3 Julia Czaja MA MKS TRUSO Elbląg -,-
4 Maja Witkowska MA MKS TRUSO Elbląg -,-
5 MIKOŁAJ MIKULSKI MA MKS TRUSO ELBLĄG -,-
6 Maga Bohdanowicz MA MKS TRUSO ELBLĄG -,-
7 Nicolas Maj MA MKS TRUSO ELBLAG -,-
8 Sebastian Hirko MA MKS TRUSO Elbląg -,-
9 Olaf Walczak MA MKS Truso Elbląg -,-
10 Agata Kwiatkowska MA MKS Truso Elbląg -,-
11 Hubert Walczak MA MKS Truso Elbląg -,-
12 Sabina Chrapan MA MKS TRUSO Elbląg -,-
13 Łukasz Walentynowicz MA MKS Truso Elbląg -,-
14 Maciej Gnyp MA MKS TRUSO Elbląg -,-
15 Jakub Pogorzelski MA MKS TRUSO Elbląg -,-
16 Maria Mikłosz MA MKS TRUSO Elbląg -,-
17 Hubert Sielicki MA UKP Jedynka Elbląg -,-
18 Julia Pawłowska MA ETT Elbląg Triathlon Team MB,-